Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Narzędzia brukarskie

Narzędzia brukarskie wykonane z materiałów najwyższej jakości

Praca brukarza wymaga od niego posiadania wszelkich niezbędnych narzędzi, które usprawnią pracę i ją przyspieszą. Szeroki wybór sprawia, że nie wiemy, na jakie narzędzia brukarskie się zdecydować, wobec czego wybieramy te, które mają atrakcyjną cenę. W naszym sklepie brukcomplex.pl znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko narzędzi brukarskich, ale również innych niezbędnych materiałów, które ułatwią i usprawnią wszystkie prace. Co więcej, narzędzia brukarskie dostępne w naszej ofercie wykonane są z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu mamy pewność solidności. Szczególnie polecamy nasze młotki brukarskie.

Chwytak do płyt ceramicznych – solidne wykonanie i ułatwienie w pracy

W sklepie brukcomplex.pl znajdziesz szeroki wybór wszelkiego rodzaju chwytaków. Wśród nich warto wyróżnić chwytak do płyt ceramicznych. Jest regulowany, dzięki czemu możemy dostosować go do danego rozmiaru płytek. Uchwyt płyt działa na zasadzie samo zacisku, a jego regulacja jest płynna. Specjalne uchwyty zabezpieczają płytę przed uszkodzeniem, co pozwala na prosty i szybki montaż. Chwytak do płyt ceramicznych to zdecydowanie podstawa każdego brukarza.

Jakie są inne typy chwytaków?

Chwytak do płyt ceramicznych to nie jedyny typ chwytaka dostępnego w naszym sklepie. Poza nim mogą Państwo wybierać spośród: chwytaków wzdłużnych, chwytaków do płytek, a także chwytaków próżniowych, które dają możliwość podnoszenia elementów betonowych do 100 lub 155 kilogramów. Warto tutaj dodać o przyssawkach, które są specjalnie dostosowane do tego typu chwytaków.

Narzędzia do kostki brukowej

Poza narzędziami, które wymieniliśmy wcześniej, warto również wyróżnić imak brukarski oraz łom brukarski. Pierwsze narzędzie przeznaczone jest do wyciągania kostki brukowej z ułożonej nawierzchni, łom brukarski natomiast ma za zadanie wyrównywanie i przesuwanie kostki brukowej. Te narzędzia do kostki brukowej sprawdzą się przede wszystkim do prac brukarskich, osadzania krawężników i płaskich bloczków.